Financial Controller Concern

Organisatie:
Ipse de Bruggen
Locatie:
Zoetermeer
Opleidingsniveau
HBO
Uren per week
32 - 36 uur per week

Solliciteren kan tot en met

Maak impact met cijfers die ertoe doen. Ben jij een analytische denker die verder kijkt dan de balans? En wil je jouw financiële expertise inzetten voor een organisatie met een écht maatschappelijk doel? Als Financial Controller Concern bij Ipse de Bruggen lever jij een belangrijke bijdrage aan het goed leven van duizenden cliënten.

Wie zijn wij
Bij Ipse de Bruggen werken we samen aan een financieel gezonde organisatie, zodat we de best mogelijke zorg kunnen blijven bieden aan mensen met een verstandelijke beperking. Jij komt te werken binnen de afdeling Planning & Control, onderdeel van het vakgebied Financiën, Control & Inkoop.

Het team bestaat uit 15 betrokken collega’s met uiteenlopende specialisaties, die elkaar versterken en samenwerken aan een solide financiële basis. Binnen de afdeling is ruimte voor ontwikkeling, kennisdeling en samenwerking met collega’s van Financiële Administratie en Proces & Risicomanagement.

Wij zijn een professionele en betrokken organisatie waar vakmanschap en maatschappelijke betekenis hand in hand gaan. Want bij ons geldt: jij bent nodig bij Ipse de Bruggen.

Jouw baan als Financial Controller Concern
Als Financial Controller Concern ben jij de specialist op concernniveau. Jij zorgt ervoor dat onze financiële processen niet alleen kloppen, maar ook bijdragen aan strategische keuzes en transparantie binnen de organisatie. Je werkzaamheden bestaan uit:

  • Het opstellen van de (geconsolideerde) jaarrekening en het coördineren van de interim- en jaarrekeningcontroles.
  • Het onderhouden van contact met de accountant en het afstemmen met interne stakeholders.
  • Het bewaken van de liquiditeitspositie en het adviseren van de treasurycommissie over beleid en investeringen.
  • Het meewerken aan maand- en tertiaalafsluitingen en het opstellen van financiële rapportages.
  • Het stimuleren van collega’s om tijdig de juiste gegevens aan te leveren en het beheren van het financiële systeem.
  • Het signaleren van risico’s en kansen en het doen van verbetervoorstellen voor een efficiëntere financiële bedrijfsvoering.


In deze rol ben jij de sparringpartner van management en directie op strategisch en tactisch niveau. Jouw inzicht en analyses helpen ons om onze maatschappelijke missie financieel duurzaam waar te maken.

Jouw profiel
Je herkent jezelf in het volgende:

  • Je hebt een HBO- of WO-opleiding in (bedrijfs)economie, controlling of accounting.
  • Je hebt relevante ervaring als (financial) controller of in de accountancy.
  • Je hebt ervaring met het opstellen van (geconsolideerde) jaarrekeningen en het coördineren van accountantscontroles.
  • Je beschikt over kennis van treasury management.
  • Ervaring binnen de zorgsector is een pré.
  • Je bent analytisch sterk, organisatiesensitief en weet te verbinden.
  • Je bent positief kritisch, stelt de juiste vragen en brengt complexe informatie terug tot de kern.


Wat krijg je van ons

  • Een bruto maandsalaris van € 4.528 - € 6.838 op basis van 36 uur, volgens de cao Gehandicaptenzorg (FWG 65)
  • Direct een vaste aanstelling, met contracturen in overleg (32 - 36 uur per week)
  • Ruime mogelijkheden voor scholing en ontwikkeling
  • Eindejaarsuitkering van 8,33%, 8% vakantietoeslag en pensioen via Pensioenfonds Zorg & Welzijn
  • Mogelijkheid tot gedeeltelijk thuiswerken (incl. thuiswerkvergoeding en faciliteiten)
  • 144 vakantie-uren en 57 balansverlofuren per jaar bij een 36-urige werkweek
  • Reiskostenvergoeding
  • Fiscaal voordeel tot € 750 per jaar, bijvoorbeeld voor een fiets, telefoon, laptop of sportabonnement
  • De mogelijkheid extra verlofuren fiscaal voordelig te kopen en te verkopen.


Informatie
Je werkt bij Ipse de Bruggen vaak met kwetsbare cliënten en daarom zijn wij zeer zorgvuldig in ons selectiebeleid. De aanvraag Verklaring omtrent het gedrag (VOG), het navragen van referenties en het opvragen van informatie bij de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd maken om die reden onderdeel uit van de selectieprocedure.

Voor informatie kun je contact opnemen met Ton Beckers (Manager Financiën, Control en Inkoop) ton.beckers@ipsedebruggen.nl.

Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Wanneer wij hulp nodig hebben, benaderen wij zelf de bureaus.

Wil je een verschil maken voor mensen met een beperking?

Solliciteren naar deze vacature? Vertel waarom jij geïnteresseerd bent in deze vacature en waarom jij geschikt zou zijn hiervoor. Vergeet niet je CV ook mee te sturen.

Solliciteren kan tot en met

Ervaringsverhalen