Gedragswetenschapper

Organisatie:
's Heeren Loo
Locatie:
Goes
Opleidingsniveau
WO
Uren per week
16 - 28 uur per week

Solliciteren kan tot en met

Ons team in Zeeland is op zoek naar nieuwe gedragswetenschappers. Waarom? Omdat collega's met zwangerschapsverlof gaan of nieuwe wegen inslaan. Dat betekent een gat in een klein en hecht team. Help jij ons het team weer op volle sterkte te krijgen? Of je nou een ervaren gedragswetenschapper bent, net uit de collegebanken komt of liever hybride werkt: wij hebben plek voor jou. Als je maar minimaal 2 dagen per week beschikbaar bent, denken wij graag met je mee over de rest!

Waarom deze baan bij jou past?
Ben jij gedragswetenschapper, psycholoog of orthopedagoog en wil jij écht het verschil maken? Kom ons bevlogen team versterken in de gehandicaptenzorg! Jouw expertise, hart voor de zorg en oog voor kwaliteit maken het verschil. Samen bouwen we aan een goed leven voor onze cliënten.

Ons vakkundige team bestaat uit gedragswetenschappers en gedragskundig medewerkers, die ieder hun eigen expertise hebben. Wij bieden diagnostiek, (individuele) behandeling en ondersteuning aan diverse doelgroepen binnen de VG. Het team is werkzaam voor de rayons Middelburg, Vlissingen en Goes in Zeeland.

Als gedragswetenschapper werk je multidisciplinair samen met onder andere (para)medici en geestelijke zorg. Samen vormen wij expertisecentrum Advisium, onderdeel van ’s Heeren Loo. Als grootste expertisecentrum van Nederland binnen de gehandicaptenzorg, bestaande uit ruim 1200 specialisten, is er volop ruimte voor kennis, ontwikkeling en verdieping. Wij combineren de praktijk met (wetenschappelijk) onderzoek en samenwerking met hogescholen en universiteiten.

Lees meer over Advisiumen kennis en wetenschap.

Wat ga je doen?
Als gedragswetenschapper werk je met diverse cliëntpopulaties: LVB, VB en Ouderen. We kijken samen waar jouw hart ligt en met welke doelgroep jij aan de slag wil.

Een greep uit jouw taken:

  • Samen met de manager zorg (jouw duale partner) en het team op de woningen zorg je dat er een goed beeld van de cliënt wordt gevormd en de cliënt de juiste behandeling en begeleiding krijgt. Je hebt hierin een mediërende rol.
  • Jij verbindt alle betrokkenen. Je licht jouw analyse en behandeladvies helder toe aan begeleiders, ouders, verwanten of familie. Jij zorgt dat iedereen mee is — en mee kan doen.
  • Je voert waar wenselijk diagnostisch onderzoek of individuele behandeling en/of screening uit.
  • Je denkt actief mee over hoe we de zorg beter kunnen maken. Dat doe je bijvoorbeeld in werkgroepen, projecten of commissies.


Je werkt in een multidisciplinair team, waarin jij vanuit je eigen professie inbreng en een coördinerende rol hebt. Het belang van de cliënt komt hierbij altijd op de eerste plaats.

Wat heb je nodig?

  • Een (bijna) afgeronde Master Psychologie of Orthopedagogiek.
  • Affiniteit met mensen met een verstandelijke beperking (ervaring is mooi meegenomen).
  • Een open blik, creativiteit en de wil om écht samen te werken.
  • Beschikbaarheid van minstens 2 dagen per week (meer mag altijd).


Wat krijg je ervoor terug?

  • Een contract voor 16-28 uur per week. De duur wordt in onderling overleg afgestemd.
  • Een brutosalaris conform de CAO Gehandicaptenzorg van minimaal € 3997,- en maximaal € 6838,- (FWG 60/65) bij een fulltime dienstverband, gebaseerd op je ervaring en opleiding.
  • Vaste eindejaarsuitkering van 8,33%, studiekostenfaciliteiten, balansverlof naast de wettelijke vakantie-uren en een vakantietoeslag van 8%.
  • Reiskostenvergoeding of een mobiliteitskaart, waarmee je gratis met het OV kunt reizen.
  • Ruimte om te groeien via scholing, coaching en opleidingen.


Wij heten jou van harte welkom!
We kunnen jouw hulp goed gebruiken. Vragen? Bel of mail ons gerust. Wil je eerst kennismaken of even sfeer proeven? Je bent welkom in Zeeland!

#LI-WV1

Wil je een verschil maken voor mensen met een beperking?

Solliciteren naar deze vacature? Vertel waarom jij geïnteresseerd bent in deze vacature en waarom jij geschikt zou zijn hiervoor. Vergeet niet je CV ook mee te sturen.

Solliciteren kan tot en met

Ervaringsverhalen